ПВХ плитка для стін: переваги, порівняння, встановлення та правильне укладання ПВХ плитки своїми руками (145 фото кращих ідей дизайну)

ПВХ плитка для стін: 145 фото сучасних варіантів обробки кухні та ванної кімнати. Огляд найкращих прикладів гарного дизайну

Сьогодні ПВХ плитка – досить популярний матеріал для обробки приміщень. Завдяки різноманітності фактур та відтінків можна втілювати у життя найсміливіші варіанти декору. Плитка ПВХ цінується споживачами за власну доступність, також простоту в догляді. Достатня наявність губки та неагресивного миючого засобу для того, щоб швидко та ефективно видалити всі можливі забруднення.

Здійснити встановлення плитки може будь-хто. Для цього зовсім не потрібно якихось спеціальних знань та навичок. З цим матеріалом можна експериментувати, комбінуючи модулі різних кольорів, відтінків та фактур. Завдяки цьому можна зробити інтер’єр більш ошатним, цікавим та привабливим для очей.

Види вінілової плитки для стін

На ринку досить поширені вироби прямокутного та квадратного типу.

Плитка відрізняється за видом кріплення:

  1. Самоклейна.
  2. З замковим кріпленням.
  3. Без використання клею.

Плитка є відмінним елементом декору, має багату, різноманітну колірну гаму. ПВХ плитка може бути виготовлена ​​на зразок дерева, металу, гальки, граніту тощо.