Ремонт плитки у ванній своїми руками: поетапна інструкція, як зробити заміну, частковий ремонт та реставрацію плитки у ванній кімнаті

Ремонт плитки у ванній своїми руками: як оновити не змінюючи та не знімаючи її? Перевірені способи реставрації старої плитки

Плиткове покриття у ванній кімнаті є не тільки прикрасою. Воно допомагає обмежити попадання вологи на стіни та підлогу. Однак згодом плитка стає непридатною і вимагає реставрації. Як зробити це самостійно, розкажемо далі.

Демонтаж старої плитки

Щоб монтувати нову плитку, потрібно спочатку акуратно демонтувати стару. Для цього знадобляться перфоратор, шуруповерт або дриль, захисні окуляри, рукавички, металевий молоток та шпатель.

За допомогою шпателя зачистіть та видаліть суміш навколо зіпсованої плитки. Посередині тонкої пластини з будівельного матеріалу (ламель) пробийте перфоратором кілька отворів.

В отвори вставте долото, акуратно постукуючи по ньому, розбивайте стару плитку на шматки. А потім видаляйте їх. Щоб уникнути попадання дрібних осколків та пилу, працюйте в захисних окулярах та рукавичках.