Укладання кварцвінілової плитки: покрокова інструкція з укладання та монтажу своїми руками плитки із замковим зєднанням або на клей

Укладання кварцвінілової плитки зі з’єднанням на замок та клей для підлоги. Особливості монтажу своїми руками (фото + інструкція)

Кварцвінілова плитка по праву визнана елітним покриттям для підлоги. Завдяки своїм характеристикам матеріал гідно оцінений споживачами. Плитка відрізняється своєю довговічністю, міцністю та водостійкістю за рахунок наявності багатошарової структури та верхнього захисного шару.

Має широкий вибір відтінків, що дозволяє створити оригінальний стиль як в офісному кабінеті, так і у ванній кімнаті.

Властивості кварцвінілової плитки

Плитка містить у своєму складі два основних компоненти: кварцовий пісок та поліхлорвініл. Дані речовини надають плитці стійкості до механічних пошкоджень будь-якого роду.Завдяки тому, що плитка складається з декількох шарів, за своєю міцністю вона схожа з керамікою, а пластичністю – з лінолеумом. Така незвичайна структура наділяє плитку винятковими властивостями, що виділяє її серед інших підлогових покриттів як надзвичайно якісний матеріал.

Переваги кварцвінілової плитки

  1. Влагостійкість. Кварцвінілова плитка має 100% водостійкість, тому може бути використана в приміщеннях з підвищеною вологістю: саунах, ванних кімнатах, душових і т.д.
  2. Зносостійкість. Ця плитка може застосовуватися в будь-яких приміщеннях: від житлового до виробничого, оскільки має максимальний клас стійкості до різних пошкоджень.
  3. Морозостійкість. Цей матеріал досить добре переносить низькі температури, тому його можна укладати в приміщеннях, що не опалюються. Але за температури нижче 20 градусів плитка стає ламкою і може деформуватися.
  4. Різноманітність декору. Плитка ідеально імітує такі матеріали, як дерево, камінь, паркет, гальку та інші всі можливі орнаменти. Це дозволяє отримати цікавий та оригінальний стиль в інтер’єрі.