Затирка для керамограніту на підлогу: ТОП-10 рейтинг 2024 року кращих марок та брендів

Затирання для керамограніту на підлогу: яку вибрати, чим відрізняється від звичайної? Особливості, різновиди та правила застосування

Затирання – на перший погляд незначний елемент під час ремонту ванної кімнати. Вона малопомітна, адже видно лише на стиках між плитками. Однак, якщо неправильно підібрати цей склад, кінцевий результат ремонту виявиться не таким, як хотілося б.

Характеристики затирання для керамограніту

Затирання – це густий склад, що тягнеться, який необхідний для герметизації швів між елементами кахлю. Наноситься на фінішному етапі обробки. Забезпечує найкраще зчеплення плитки із підлогою. Випускається у кількох колірних рішеннях, що дозволяє вибрати найкращий варіант для дизайну.

Захищає суміш від появи грибка та цвілі. У ванній ця проблема особливо поширена, т.к. вологість у цих приміщеннях висока. Деякі майстри замінюють затирання на герметики. Однак така заміна не зовсім рівноцінна.

Герметик буває лише білого кольору, що не завжди гармонійно виглядає з плиткою. Він дорожче затиральних сумішей і має більшу витрату. Відповідно, вартість ремонту збільшиться.

Якісне затирання дозволяє збільшити термін служби керамограніту, звести нанівець появи сколів та тріщин.