Затирка для бруківки та тротуарної плитки: як вибрати і чим засипати? Поради, чим прокидати шви плитки після укладання

Затирання для бруківки та тротуарної плитки від А до Я: чим засипати та затерти, навіщо потрібна, як вибрати та правильно використовувати

Дуже часто почали використовувати для укладання тротуарів, автомобільних стоянок ці матеріали. Ми хочемо докладніше розповісти, що таке тротуарна плитка і бруківка?

Тротуарна плитка є твердим і плоским матеріалом, який можна придбати навіть поштучно для укладання. Виділяють кілька різновидів, які мають великий попит.

Види плитки

До них належать:

  • Плитка, виготовлена ​​з натурального каменю;
  • Плитка з кольорових та звичайних бетонних сумішей;
  • Плитка із спеціальної глини;
  • Плитка із перероблених автомобільних покришок.Кожен зможе зробити свій вибір тротуарної плитки. Також наочно можна подивитися всі ці варіанти в інтернеті на фото, або звернувшись до спеціального магазину, який займається продажем цих товарів.

Бруківка дуже міцна у використанні і дозволяє витримувати великі навантаження. Цей товар часто використовують для укладання тротуарів з великою прохідністю людей. Цей матеріал має великий внутрішній об’єм.

Дуже часто використовують бруківку, яка виготовлена ​​з бетону. Також її можна придбати поштучно, якщо в процесі укладання не вистачило кілька штук.

Кожен покупець зможе сам зробити правильний вибір на користь певного товару.