Як вибрати колір затирки для плитки у ванній: поради дизайнера, як вибрати, оновити і яка краще за характеристиками

Як вибрати колір затирки для плитки: технологія підбірка кольору для цементної, смоляної, силіконової та латексної затирки (85 фото)

Якщо у вас виникає необхідність покрити стіну плиткою, невід’ємним етапом укладання плитки стане заповнення швів. Цей етап не можна виключити, але важливо підібрати затирку, яка відповідає всім категоріям.

Важливим етапом стане вибір затирання, так як на продажі представлені безліч фірм, що виробляють затирку, вибір кольору та відповідних характеристик стає не простим. Розберемо основні характеристики затирок від цього залежить зовнішній вигляд інтер’єру, після чого розберемо як краще підібрати колір.

Вони відноситься до засобу, який використовують для фінального етапу фіксації та декоративної функції, що складається з полімерів, цементу та різних добавок.

Використовувати їх можна не тільки для реалізації естетичної функції, тобто вона не тільки дозволяє приховати невеликі недоліки у викладанні плитки, і невеликі недоліки в самій плитці, затірка не зможе створити чудеса і перетворити нерівну стіну на візуально ідеально вирівняну поверхню без вад.

Крім естетичної функції, вона виконує захисну функцію.Вона не дозволяє проникати волозі під плитку, тим самим запобігаючи розвитку грибка та цвілі, не дозволяє затримуватись бруду на поверхні плитки.