Затирка Церезит (Ceresit): поради щодо вибору та нанесення + кольору, витрата для швів плитки на 1 м2, як застосовується і яка краще

Затирка Церезіт (Ceresit): огляд витрати, палітри кольорів та властивостей. Інструкція з використання та заповнення швів затиркою

Навіть бездоганно укладена кахельна плитка буде виглядати неідеально, якщо не зробити затирання швів. Це останній штрих, який надає кладці закінченого вигляду.

Один із найпопулярніших виробників на ринку затирок – фірма Ceresit.

Особливості затирання Ceresit

Багато хто знайомий з продукцією цього бренду і встиг оцінити її якість. Затирання марки Ceresit мають такі властивості:

  • Багата відтінкова палітра:
  • Захист від грибка та цвілі;
  • Водонепроникність

Важливо враховувати, що при висиханні відтінок шва стає світлішим. Щоб зробити вибір на користь того чи іншого кольору, потрібно дивитися на зразки, виставлені в магазині, а не на етикетку банки.

Сфера застосування затирки Ceresit

Затирання виконує не тільки декоративну функцію.Завдяки особливим компонентам у складі вони захищають кладку від вологи та перешкоджають утворенню грибка. Крім того, вони допомагають краще зафіксувати плитку на місці.

Продукція Ceresit підходить для різних поверхонь, які не можуть бути деформовані: штукатурка, бетон, стяжка. При цьому в ролі оздоблювального матеріалу може виступати не тільки керамічне облицювання, а й кам’яне, скляне.

Є затирання Ceresit для внутрішніх робіт. Наприклад, для заповнення швів між підлогою та стіною, які виконують функції герметика. Такі склади мають своє маркування та не підходять для зовнішніх робіт.