Мозаїка для ванної кімнати: ТОП-150 фото найкращих ідей сучасного дизайну мозаїкою на стінах або підлозі

Мозаїка для ванної кімнати – рекомендації щодо вибору плитки для маленької та великої площі. 150 фото-варіантів вдалого дизайну

Використання мозаїки для ванної кімнати допоможе зробити її більш яскравою, оригінальною та незвичайною. За допомогою мозаїки можна звернути увагу на певну область приміщення, приховати його недоліки та зробити його більш об’ємним.

Але за допомогою цього елемента можна також перевантажити приміщення, створивши в ньому какофонію і безладдя.

Як створити мозаїку у ванній

Зазвичай мозаїка у ванній створюється на стінах, рідше – на підлозі. Традиційно мозаїку створюють за допомогою малюнку на плитці, рідше – за допомогою скляних вітражів.

Звичайні прийоми для створення мозаїки у ванній кімнаті:

  • Плитка під мозаїку. Це цільна плитка, на яку нанесений малюнок, що імітує мозаїку. Простий спосіб прикрасити ванну кімнату. Але при цьому форма малюнку та його розміри вже визначені виробником наперед.
  • Самоклеюча мозаїка. Декоративні елементи, що кріпляться зверху на плитку. Таким елементом можна оформити будь-яку криву поверхню. Але такий малюнок тримається відносно недовго.
  • Мозаїчна плитка. Це невеликі плиточки різних кольорів. З їхньою допомогою можна викласти будь-який малюнок на будь-якій поверхні. Наприклад, можна викласти вензель першими літерами свого імені. Виглядає найбільш красиво та розкішно.Вимагає багато часу та старань укладання.

Підбір мозаїки залежить не тільки від творчого задуму, але й від того, де розташовуватиметься малюнок і яку роль він гратиме у загальному дизайні.