Як укласти плитку у ванній своїми руками на підлогу та стіни: покрокова інструкція з докладним описом технології робіт

Як укласти плитку у ванній своїми руками покроково? Інструкція з фото та описом для початківців, як класти плитку на підлогу та стіни

Необов’язково бути професійним майстром з великим досвідом роботи, щоб вміти облицьовувати ванну кімнату та укладати плитку. Однак, якщо ви вперше облицюєте стіну плиткою, ви зіткнетеся з рядом перешкод та проблем, яких слід уникати, а це означає, що про це необхідно подбати заздалегідь.

Дотримуйтесь основної процедури складання, і ви зможете зробити все правильно з першого разу. Прості інструкції щодо того, як вирівняти ванну кімнату, спростять вашу роботу, і ви зробите це всього за один день.

Особливості планування

Якщо ви хочете укладати плитку у ванній за один-два дні і не витрачати купу часу на непотрібні дії, ви повинні добре підготуватися та все ретельно спланувати заздалегідь.

Створіть дизайн ванної кімнати та виберіть плитку, яка вам подобається та підходить за стилем. Не забувайте розраховувати, скільки вам знадобиться, завжди купуйте матеріал із запасом від десяти до п’ятнадцяти відсотків.

Якщо вам доводиться багато різати плитку, запасайте ще більше. Також сплануйте, що ви облицюєте плиткою (наприклад, ванна, душ або місце навколо раковини).

=”/wp-content/uploads/rtyvhg_17930.jpg”>