Чорно-біла плитка для ванної: найкращі варіанти дизайну обробки ванної кімнати підлоговою та настінною плиткою у чорно-білих тонах (120 фото)

Чорно-біла плитка для ванної — понад 120 прикладів та фото ідей сучасного дизайну в різних стилях оформлення

Незважаючи на яскравий контраст чорного та білого, ця пара кольорів вважається класичною, її часто використовують у дизайні. Поєднувати темні та світлі відтінки намагаються по-різному. Чорно-білий дизайн завжди яскравий і бездоганний на вигляд.

В інтер’єрі ванної кімнати такий варіант зустрічається нечасто. На обмеженій площі складно створити ідеальну обстановку у чорно-білому кольорі. Харизматичний, надто помітний дизайн потребує ретельного контролю. Виявляється, правильно поєднати чорно-білу плитку вдається не завжди.

Плюси та мінуси використання чорно-білої плитки

Збираючись робити ремонт, багато хто розглядає картинки готових інтер’єрів. У тому числі увагу обов’язково привертають чорно-білі варіанти. Вони виглядають ошатно та стильно.

На практиці перенести дизайн із прикладів у свій інтер’єр не завжди вдається. Справа в особливостях цього варіанта, який краще виважено розглядати, зіставляючи плюси та мінуси з реаліями.