Як зробити душову з кахлю без піддону зі зливом у підлозі? Покрокова інструкція з фото та описом технології будівництва своїми руками

Початок роботи

Першим етапом, потрібно підвести водорозбірні комунікації (труби гарячої та холодної води), чітко розрахувати положення кранів та змішувача, щоб у процесі роботи не вийшло, що ці комунікації виявилися десь збоку та створили незручності при використанні.

Трап для зливу

Найважливішим є правильне встановлення трапу для зливу води в каналізацію. Цей трап займає певне місце під підлогою душової кабіни. Якщо квартира з чорновим оздобленням, то трап укладається до заливання підлоги.

Якщо квартира була вже в експлуатації, то в цьому випадку рекомендується зробити або подіум, або підняти підлогу у ванній (це найбільш трудомісткий варіант). Трап повинен бути під піддоном.

Після вибору трапу, а він буває:

  • Кутовим, який встановлюють у кутку;
  • Лінійним, що представляє щілинну смугу, встановлюється вздовж стін піддону;
  • Точковим, найкомпактнішим і можна розташовувати в будь-якому місці.

При укладанні каналізаційного трапу необхідно розрахувати розташування отвору трапу, врахувати ухил, зібрати конструкцію, обробити стики герметиком, а потім пролити конструкцію водою, щоб переконатися, що слив працює.

Правильно змонтований і правильно встановлений трап чудово справляється з відведенням води, що потрапила до бруду і надійно захищає від запаху каналізації.

Блокують запах затвори:

  • Мембранний, після зливу води мембрана закриває зливний отвір;
  • Поплавковий, працює за типом поплавця.