Двокомпонентна затирка: покрокова інструкція щодо застосування епоксидної затирки для плитки своїми руками + поради, яка краще

Двокомпонентна затирка: плюси та мінуси, склад, види, властивості та тонкощі застосування епоксидної затирки для кахельної плитки

Епоксидна затирка для кахельних плиток має другу назву – двокомпонентна. Друге найменування вона отримала через те, що у своєму складі містить лише 2 складові, з яких складається матеріал. Основним є епоксидна смола, яка дозволяє досягти достатньої в’язкості складу.

Другим компонентом є рідкий затверджувач. Завдяки сукупності цих двох матеріалів виходить дуже якісне та надійне затирання для кахельної плитки. Крім того, вона може використовуватися не тільки для внутрішніх, але і для зовнішніх робіт, наприклад, для обробки швів клінкерної плитки.

Особливості двокомпонентної затирки

Епоксидна затирка є фактично аналогом цементних затиральних матеріалів, при цьому має цілу низку особливостей і переваг, які дозволяють цьому матеріалу займати фактично перше місце за запитом серед аналогічних матеріалів.