Мозаїка для кухні на фартух і стіни: 150 фото ідей та найкращих новинок дизайну інтерєру + гарні приклади мозаїки на кухні

Мозаїка для кухні: яка буває та як вибрати? Сучасні ідеї та оригінальні варіанти дизайну плиткою фартуха або стін (150 фото)

За допомогою мозаїки кухня наповниться яскравими фарбами, підкреслить неповторний смак господині. Буде виглядати модно, оригінально та шикарно. Можливості застосування мозаїки у декорі не обмежені. Її застосовують для кухонних фартухів, стільниць, для покриття підлог та стін.

Переваги мозаїки на кухні

  1. Стійка до будь-яких хімічних засобів, з неї легко видаляти забруднення, не ушкоджуючи поверхню та насиченість фарб. На відміну від шпалер, прослужить довго.
  2. Мозаїка водонепроникна, тому захищає поверхні від вологи та пари. На відміну від керамічної плитки, яка, вбираючи вологу, створює мікротріщини та втрачає зовнішній вигляд.
  3. Довговічність. Мозаїка із сучасних матеріалів стійка до перепадів температури, тому має зносостійкість і міцність.
  4. Розмаїття дизайну. Мозаїка складається з безлічі маленьких плиточок, що дозволяє обробити навіть незвичайні поверхні на кухні, застосовуючи різні кольори та форми в дизайні.