Плитка цеглинками для кухні: фото найкращих ідей та варіантів дизайну. Підбір керамічної плитки кабанчик для фартуха

Плитка цеглинками для кухні: плюси та мінуси оздоблення, фото найцікавіших рішень + поради, яку вибрати для фартуха

Кухня є одним з найбільш відвідуваних приміщень у всьому будинку чи квартирі. Саме тому її стильове оформлення дуже важливе. Створити неповторну атмосферу на кухні досить складно, тут потрібно підбирати такі елементи та предмети, які б підійшли до загального стилю та доповнили його. Дуже популярним рішенням є застосування плитки, що виготовляється у формі цегли. Плитка в такій формі давно завоювала увагу всіх дизайнерів.

Варто відзначити, що така дизайнерська новинка з’явилася зовсім недавно – близько 15 років тому, проте вона користується великою популярністю. Таке поширення матеріалу викликане тим, що він дуже красиво виглядає, має високі рівні зносостійкості і вологостійкості. Також, важливим критерієм є те, що модельний ряд такої плитки відрізняється широкою різноманітністю, що дозволяє вибрати оформлення для будь-якої кухні та для будь-якого стилю та дизайну.

Щоб правильно вибрати плитку, вам необхідно вивчити всі її особливості, зважити всі за і проти та розглянути перелік популярних виробників.