Як покласти плитку на кухні: покрокова інструкція, як правильно покласти настінну та підлогову плитку своїми руками

Як покласти плитку на кухні: вчимося укладати підлогову плитку своїми руками. Інструкція для початківців з фото та описом

Кахель вважається оптимальним облицювальним матеріалом для кухні. Він має ідеальні технічні характеристики для умов підвищеної вологості та перепадів температури.

Але необхідно вміти користуватися конструкційною досконалістю. Для цього потрібно правильно обкласти кухню плиткою. Далі розглянемо методи, придатні для самостійного виконання монтажу.

Розробка дизайнерського проекту

Завдяки цьому етапу можна бачити можливий результат. Вигідно спиратися на спеціальну комп’ютерну програму, в яку можна зробити реальні розміри приміщення.

Нюанси дизайнерського проекту:

  1. Тип облицювання. Якщо вибраний кахель, тоді варто купувати для кухні марку зі спрощеним доглядом. Наприклад, глянсова версія не найвдаліший вибір, оскільки швидко забруднюється, видно сухі краплі води. Матова поверхня відрізняється захистом від ковзання – це гарна ідея для статі.
  2. Колір матеріалу. Має значення формування якісного стилю інтер’єру. Важлива гармонія з кухонним гарнітуром та іншими меблями.
  3. Форма та габарити. Якщо правильно використовувати форму та габарити кахлю можна забезпечити цікаві візуальні ефекти: збільшення, звуження або розширення простору.
  4. Схема укладання плитки. Багато в чому залежить від форми та габаритів матеріалу. У разі прямокутного кахлю доступне укладання горизонтальним, вертикальним та діагональним способом.

Варто вказати в опис проекту вид плитки для монтажу кухонного фартуха, це район між нижньою частиною навісних шаф та стільницею. На жаль, багато хто втрачає цей важливий момент.

Але у разі правильного оформлення даного простору можна збагатити інтер’єр кухні та створити акцент на гарнітур.