Як правильно класти плитку на кухні: покрокова інструкція, як покласти на підлогу та фартух своїми руками. 140 фото найкращих варіантів дизайну

Як правильно класти плитку на кухні: керівництво, як покласти на бетон без вирівнювання, на фартух, підлогу, стіни, гіпсокартон

Багато власників приватних будинків переконані, що обробляти стіни кухні плиткою це дуже складно, тому потрібно обов’язково викликати майстра. Але це зовсім не так, вам для цієї роботи знадобиться мінімальна кількість навичок та знань, якими ми поділимося з вами у цій статті.

Самостійне укладання дозволить вам також непогано заощадити, особливо якщо виділений бюджет на ремонт вже закінчується.

Види плитки для кухні

Здебільшого для обробки кухні застосовується керамічна плитка, так як коштує вона недорого, плюс до всього добре обробляється за необхідності.

Допрацьованою версією кераміки вважається керамогранітна плитка, зносостійкість і твердість якої набагато вища, порівняно з керамічною.

Але кераміка, як і раніше, не втрачає лідируючі позиції.

Орієнтуватися яку плитку вибрати потрібно за своїми уподобаннями та можливостями, краще, якщо ви покладете керамогранітну плитку на підлогу, а на стіни піде кераміка, то кухня виглядатиме естетичніше.