Укладання плитки на деревяну підлогу: покрокова інструкція з основними правилами укладання плитки для початківців

Укладання плитки на дерев’яну підлогу з дощок по лагах своїми руками. Детальна технологія, як зробити правильну підлогу і укласти плитку

Почнемо з того, що укладання плитки на дерев’яну підлогу можливе. Але згодом можуть виникнути серйозні ускладнення, оскільки деревина набухає під несприятливим впливом довкілля.

Як уникнути неприємностей? Необхідно відповідально виконати підготовчу роботу. Якщо не порушувати технології, тоді облицювання прослужить тривалий час. Розберемося в нюансах докладніше.

У чому проблема укладання плитки на дерев’яну підлогу

За технологією плитку необхідно укладати на тверде та міцне покриття. На жаль дерево, може, зіпсуватися, тому плитка тріскається і відшаровується.

Основні негативні моменти суміщення:

  • Кахель це холодний матеріал. Дерево добре утримує тепло. Тому виникає температурний резонанс;
  • Для деревини важливе провітрювання. Це дозволяє збільшити термін служби. Кераміка не пропускає повітряних мас;
  • Плитка перевершує дерево за тривалістю експлуатації. Після початку руйнування основи можлива деформація декоративного покриття;
  • Дерево не перебуває у статичному становищі. Воно, може, роздмухуватися, ламатися, кришитися, усихати це призводить до пошкодження плитки.

Тому причина рідкісного використання такого з’єднання гранично ясна. Але якщо дуже потрібно? Тоді продовжимо розумітися.