Укладання тротуарної плитки своїми руками покроково: інструкція з фото та описом, як укласти в домашніх умовах тротуарну плитку

Укладання тротуарної плитки своїми руками: посібник з укладання плитки на пісок та бетонну основу + рецепт розчину

Майже у кожному приватному будинку можна побачити акуратні доріжки, викладені тротуарною плиткою. Популярність цього покриття пояснюється кількома причинами. По-перше, це практично. По-друге, гарно. По-третє, дешево.

Однак, щоб плитка і радувала око, і прослужила хорошу службу, її потрібно правильно укласти. Хтось у цьому питанні вважає за краще довіритися справжнім майстрам, які неодноразово мали справу з подібною роботою, а хтось воліє виконати все самостійно.

З цієї статті ви дізнаєтесь як вибрати плитку, які переваги у її використання і, найголовніше, як реалізувати укладання самостійно.

Переваги тротуарної плитки

У тротуарної бруківки є цілий ряд переваг перед іншими матеріалами:

  1. Різноманітність. Плюс у тому, що ви майже не обмежені у виборі. Ви можете замовити будь-який колір, фактуру та форму на ваш розсуд, що надалі дозволить поєднувати кілька різних видів між собою, надаючи доріжці естетичну привабливість та неповторність. Таким чином, ви можете втілити всі дизайнерські задуми на своїй ділянці, виступивши у ролі художника, фарбами якого є бруківка.
  2. Екологічність.Під впливом високих температур плитка не виділяє шкідливих речовин і не змінює свою щільність.
  3. Зручність. Завдяки тому, що міжплиткові шви заповнюються піском, зайва волога після дощів легко просочується в грунт, що у свою чергу запобігає появі калюж.
  4. Простота у догляді. Плити досить легко очищаються під струменями холодної води, а у разі пошкодження деяких з них їх завжди можна легко демонтувати та замінити новими.
  5. Довговічність