Як вирівняти стіни своїми руками покроково: інструкція, як вирівняти стіни під внутрішнє оздоблення (збірник легких та простих способів)

Як вирівняти стіни: поетапна технологія вирівнювання стін під шпалери, фарбування або плитку своїми руками у квартирі

Багато власників квартир, купивши житло, приступають до її обробки. Важливим етапом у процесі стає вирівнювання стін. Виконують поставлене завдання самі власники житла або найняті спеціалісти.

Без виправлення геометрії стін зробити якісний ремонт не можна. Розкажемо, як впоратися з поставленим завданням у стислий термін.

Способи вирівнювання стін

Проводять вирівнювання двома способами. Кожен з них має свої плюси та мінуси.

Уважно поставтеся до питання трудомісткості кожної процедури. При виборі «сухих» способів вирівнювання, рекомендується менше готуватися, ніж при «мокрому»:

  1. У процесі «сухого» вирівнювання не потрібно з’єднувати матеріал за допомогою адгезійних матеріалів та попередньо вирівнювати основу.Спочатку застосовують різні каркасні конструкції, поверх яких проводять обшивку поверхні листами. Показано застосовувати «сухий» спосіб у випадках, якщо неприйнятним є використання «мокрого варіанту».
  2. Під час проведення «мокрого» вирівнювання використовують адгезійні в’яжучі у вигляді штукатурки або шпаклівки. Для подальшої роботи обробний шар повинен висохнути протягом певного терміну. Зазвичай потрібно від 1 до 3 днів.

До початку роботи рекомендується зробити оцінку, які роботи слід провести. Також складають план кожного етапу.

До того, як використати якийсь спосіб, слід зважити всі за і проти, а потім почати втілювати в життя поставлене завдання.