Як і чим пофарбувати стельову плитку з пінопласту: чи можна фарбувати і якою краще + поради, як правильно вибрати фарбу для стелі

Як і чим пофарбувати стельову плитку з пінопласту: технологія фарбування стелі водоемульсійною або акриловою фарбою

Плитка з пінополістиролу (ППС) користується незмінною популярністю, завдяки своїй ціні та зручності в роботі. Щоб обклеїти стелю стельовою плиткою, не потрібно мати спеціальні навички.

Однак через деякий час панелі потребують косметичного ремонту, оскільки втрачають свій початковий вигляд через пил, що накопичився. У статті розглянемо питання, чи можна фарбувати пінопластову плитку та як це правильно зробити.

Чи можна фарбувати стельову плитку

Панелі з ППС випускають два види:

  1. Ламіновані;
  2. Під фарбування.

На ламінованій поверхні знаходиться тонка плівка, що захищає плитку від вицвітання та пошкоджень. Щоб очистити панелі від пилу, їх просто протирають м’якою вологою тканиною.

Коли панелі втратить свій блиск, їх можна фарбувати. Відразу після покупки це робити не рекомендується, оскільки фарба погано лягатиме на ламіновану поверхню.

Плитку під фарбування потрібно відразу ж пофарбувати. Якщо це не зробити, поверхня швидко вбере пил і втратить свій первісний вигляд.Забарвлення захистить панелі з ППС від вицвітання, вологого повітря та пошкоджень, продовжить термін експлуатації.