Плитка з гіпсу своїми руками: покрокова інструкція, як зробити плитку під камінь, мармур та цеглу в домашніх умовах з гіпсу

Плитка з гіпсу своїми руками від А до Я: виготовлення декоративної плитки з малюнком у домашніх умовах під камінь або цеглу

Для внутрішнього облицювання стін квартири або будинку застосовуються різні матеріали. Останнім часом найбільшою популярністю стала користуватися плитка, виготовлена ​​з гіпсу.

Ця плитка коштує недорого, а також її можна зробити самому, напевно тому даний матеріал і набув такого широкого поширення. У цій статті ми поділимося з вами детальною інструкцією з виготовлення облицювальних плиток на основі гіпсу.

Характеристики гіпсової плитки

Плитка поширена при облицюванні кімнат, у яких немає підвищеної вологості. При виробництві плиток не використовуються компоненти, які токсично впливають на здоров’я людини та домашніх тварин.

Колірний асортимент дуже великий, тому ви зможете підібрати плитку під інтер’єр свого будинку, а також зможете втілити у життя будь-які дизайнерські задумки.

До інших переваг можна віднести наступне:

  • Плитки мають незначну масу, тому матеріал може бути використаний навіть для облицювання перегородок з дсп або гіпсокартону.
  • З клейовою масою плитка дуже добре зчепляється, тому можна не боятися, що вона може відвалитися через деякий час.
  • Гіпс витримує нагрівання до 70 градусів за Цельсієм без зміни властивостей.
  • Гіпс легко обробляється, тому можна легко підігнати плитки в кутах.
  • Оптимальна ціна.