Як виконувати стик плитки та плитки: як правильно зробити гарний стик або поріжок + особливості укладання плитки без швів

Як виконувати стик плитки та плитки: як закрити стик і чим краще закласти простір між ними, правильне укладання з порожком і без

Нерідко власники для облицювання приміщень вибирають різні матеріали, у тому числі це стосується і плиток, не замислюючись над тим, що з її стикуванням можуть виникнути деякі труднощі. Незважаючи на те, що основна робота зводиться до правильного укладання після того, як потрібна частина відрізана, а потім обробка стиків за всіма правилами, такий варіант може виявитися далеко не єдиним.

Підлога може бути покрита різними матеріалами, що володіють також несхожими особливостями, не кажучи вже про їх властивості. Здебільшого плиткові вироби мало відрізняються один від одного, за винятком самого матеріалу, взятого для виготовлення.

Причиною правильної стикування плиток може бути необхідність виконання абсолютно оригінального дизайну. Іншим випадком виявляється різницю у властивостях. Так в одному випадку властивості необхідні для одних цілей у приміщенні, інші в цьому ж просторі повинні служити для іншого призначення.