Установка ванної під плитку: способи, інструкції та технології встановлення ванної до та після укладання керамічної плитки

Встановлення кутової ванни під плитку

Під час підготовки стін для облицювання плиткою важливо звернути увагу на показник вертикальності кутів. У тому випадку, якщо вони так чи інакше нахилені, у місці стику виникне потреба підрізати плитку на конус.

Наслідки такої операції далеко не завжди впадають у вічі, проте загалом це далеко не ідеал і насправді вважається шлюбом.Встановлення чавунної ванни під плитку

Дуже часто новосели та затіяли ремонт люди цікавляться, як саме потрібно встановлювати чавунну ванну. Саме такі ванни сьогодні стоять переважно типових квартир.

Немає жодних сумнівів у тому, що монтувати таку ванну необхідно до початку облицювальних робіт. В іншому випадку доведеться неминуче зіткнутися з широким рядом досить непростих проблем.

Плюси чавунної ванни

Переваги установки чавунної ванни під плитку зводяться до наступних двох пунктів.

  1. Після монтажу чавунки з’являється шанс прокреслити лінію стику плитки з ємністю. Заради цього її наповнюють водою і відстежують фізичну усадку. Потім можна розмічати лінію, від якої слід розпочинати облицювання.
  2. Забезпечується суттєва економія кахлю та клеючого розчину для нього. Відповідно, знижуються матеріальні витрати на ремонт. Поставивши чавунку на облицювання, яким викладено підлогу, слід підключити зливні та водопровідні комунікації, після чого можна приступати до наклейки керамічної плитки на стіну.